Pozycjonowanie stron www

 

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO to dzisiaj jedna z ważniejszych form reklamy firm w internecie. Codziennie na całym świecie firmy ścigają się o szczytowe pozycje w wyszukiwarce Google i nie tylko. Pozycjonowanie stron to złożony proces, a na jego wynik i naszą pozycję ma wpływ szereg czynników.

W miarę stałe pozycje w Google - przy odpowiedniej opiece naszej firmy po osiągnięciu zamierzonych pozycji jesteśmy w stanie małym nakładem finansowym utrzymać stronę na wysokich pozycjach.Nieograniczone możliwości ruchu na stronie - w porównaniu do płatnych kampanii jak np. Google Ads, pozycjonowanie ma nieograniczone możliwości. Przy stronach wysoko rankujących na odpowiednie słowa kluczowe mamy dostęp do nieograniczonego ruchu za tą samą kwotę wykonywanego pozycjonowania. Gdzie w przypadku kampanii płatnych, rozliczamy się za każde przejście użytkownika, a więc wygenerowany ruch będzie adekwatny do posiadanego budżetu, pozycjonowanie organiczne nie generuje nam dodatkowych kosztów za przejścia użytkowników.

Prestiż - często strony pozycjonowane są również na słowa kluczowe z których nie tyle mają zysk co poprawia to ich prestiż. Dla przykładu weźmy frazę "porównywarki cenowe", jeżeli znacznie mniejsza porównywarka znajduję się na rynku powinna starać "wbić" się na tą frazę w TOP10 z uwagi na to iż jej potencjalny klient, sklep internetowy będzie postrzegał jej usługi jako potencjalnie dobre,

Budowa marki - z uwagi na częste wyświetlanie Państwa strony firmowej na wielu różnych znaczących frazach buduje się również wizerunek firmy wśród klientów.

 

Nasze podejście do pozycjonowania to świadome i bezpieczne działania. Szereg specjalistów dba o wizerunek Państwa firmy w wyszukiwarkach. Stale monitorujemy pozycje wybranych słów kluczowych i staramy się reagować na zmieniające się algorytmy wyszukiwarek. Wybierając naszą firmę i zlecając nam usługę pozycjonowania każdy klient otrzymuje:

Profesjonalny dobór słów kluczowych - tak, aby strona odnotowywała jak największy ruch i poziom konwersji swoich produktów.

Optymalizację strony internetowej - aby Twoja strona internetowa wyprzedziła konkurencje pod kątem architektury strony.

Linkbuilding - bezpieczne i sprawdzone metody budowania systemu linków,

Stały monitoring słów kluczowych.

Analiza - analiza zachowań konkurencji i stałe aktualizacje, które pozwolą zachować pozycje.

 

Pozycjonowanie stron www 

Pozycjonowanie stron www to proces, którego celem jest uzyskanie wysokich pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania np. w wyszukiwarce Google. Skuteczne pozycjonowanie powoduje zwiększenie ruchu, liczby odwiedzin na witrynie i tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi produktami lub usługami. Wysoko pozycjonowane strony internetowe mogą docierać do dużej liczby internautów – potencjalnych klientów, budować popularność marki i generować wzrost sprzedaży. Optymalizacja SEO - pozycjonowanie stron w Google pozwala realizować niezbędne do rozwoju firmy cele biznesowe, dlatego uznawane jest za bardzo ważny element działań marketingu w Internecie.